XIBU

XIBU hybrid

Lihtne. Tark. Alati

hybrid tehnoloogia Hagleitnerilt

Käte desinfitseerimine, prilllaua desinfitseerimine, tualettpaberi doseerimine, tualettpaberi niisutamine, vahuseebi doseerimine, kätepaberi doseerimine, nahakaitse ja ruumilõhnade doseerimine

Alates 2012. aastast on Hagleitner võimaldanud kasutada dosaatorite andmeid. Varem vajasite kohapeal keerukat võrgutehnoloogiat. Nüüdsest on asjad muutunud lihtsamaks: Hagleitneri hübriiddosaatorid saadavad kasutusandmed otse nutitelefoni. See on kõik, mis vaja. See annab teile kontrolli ja võimaldab teil oma hübriiddosaatoreid säästvalt ja tõhusalt hallata.

Olenemata täitetasemest, tarbimisest, energiaseisundist ja teenindusnõuetest – hübriiddosaator hoiab teid kursis. Lisaks uhiuuele ja ainulaadsele tehnoloogiale on uuel hübriidseerial inspireerivalt elegantne disain, diskreetsed LED-tuled ja üle 1000 disainivaliku. Nii saate kohandada oma jaoturit individuaalse välimusega.

Kaks erinevat päritolu

Kommunikatiivne ja vastupidav

Hagleitner varustas oma dosaatorid hübriidfunktsiooniga. See tähendab, et nad ei paku mitte ainult käte desinfitseerimisvahendeid, prilllaua desinfitseerimist, tualettpaberit, tualettpaberi niisutamist, vahuseepi, paberrätikuid, nahakaitset ja ruumi lõhna, vaid soovi korral ka kasutusandmeid; hübriiddosaatorid saadavad need andmed nutitelefoni või gateway abil ööpäevaringselt otse pilve. See muudab meie jaoturid suhtlemisvõimeliseks. Lisaks ei ole ainult üks hübriiddosaator, vaid terve hübriidperekond. Hagleitneri kõrged kvaliteedistandardid annavad tulemuseks kvaliteetsed ja vastupidavad tooted, mis peavad kaua vastu. Pilv salvestab jaoturi teabe, mis tähendab, et see suudab kõike meelde jätta.

hybrid dosaatorid

Hagleitner loob tulevikku

Iga detail on oluline

Hagleitneri hübriiddosaatoritehnoloogia näitab, mis on võimalik. Dosaator peaks töötama – ideaalselt. See on kõige olulisem.

Iga Hagleitneri dosaator on käsitsi valmistatud; meistriteos. Meie ettevõte on selle fakti üle uhke, nagu iga töötaja, kes neid ehitab.


Elegantne ja funktsionaalne. Dosaator …

hybrid tehnoloogia

Ainult kontaktivaba doseerimine tagab 100% ohutuse. Lisaks on sertifitseeritud ja testitud desinfitseerimiskvaliteet, mis kaitseb usaldusväärselt ka koroonaviiruste eest.

hybrid ja analog tehnoloogia

Väga ökonoomne: kuni 2000 doseeringut ühe täitmise kohta. Varupaak ja 100% õhutihe vedelikutoru tagavad turvalisuse; siidpehme vahuseep teeb kätepesu naudinguks.

hybrid ja analog tehnoloogia

Alati kasutusvalmis. Anduriga kontaktivaba, ja ka mehaaniline. Kui leht tõmmatakse käsitsi välja, käivitub generaator. See annab piisavalt energiat raadiosignaali edastamiseks.

hybrid ja analog tehnoloogia

Hügieeniline, turvaline ja lukustatav. Kahele tualettpaberirullile ja kuni 1900 tualettpaberilehele. Maksimaalne kogus. Minimaalne hooldus.

hybrid tehnoloogia

Siidpehme vaht puhta tagumiku jaoks. PH-neutraalne ja ei sisalda säilitusaineid. Sobib ka õrnale ja pehmele beebinahale. Sisaldab Aloe verat. Keskkonnasõbralik utiliseerimine.

hybrid tehnoloogia

Käte kaitsmine, hooldamine või puhastamine: hübriid FLUID dosaator töötati välja selleks otstarbeks. Sellel on ka kõik hübriidseeria doseerimisfunktsioonid (reguleeritav doseerimine, reservpaak, õhukindel vedelikuvoolik, automaatne seiskamine ja palju muud).


XIBU analog

Manuaalne. Vaateaken näitab täite taset. Toiteallikat pole vaja.

Manuaalne. Vaateaken näitab täite taset. Toiteallikat pole vaja.

Hügieeniline, turvaline ja lukustatav. Ei mingit jälgimist. Toiteallikat pole vaja.


hybrid

Üks dosaator, kaks maailma

hybrid tähendab mitte ainult uuesti täitmist, vaid ka andmete edastamist. Kõik sõltub täitetasemest, tarbimisest, energiaseisundist ja teenindusnõuetest. Kõik jaoturite andmed salvestatakse eranditult Euroopas ja need on kõrgetasemelise krüptimisega hästi kaitstud.

Elegantne disain

Esteetiline

Kuju on atraktiivne, pind vaheldub mati ja läikiva vahel, logo on terav, mis kõik aitavad kaasa väga stiilsele välimusele.

E nagu energia

Sina otsustad

Dosaatorite vool on lahendatud kolmel viisil: otse vooluvõrgust, akust või energyBOXist. EnergyBOX peab vastu kuni 40 000 doseeringut. Seejärel saab seda keskkonnasõbralikul viisil taaskasutada.

Usaldus

Dosaatorid mis töötavad

Hagleitner asutati 1971. Pool sajandit kogemust hügieeni valdkonnas tagab rahulolu. Ettevõttel on austajaid enam kui miljonis pesuruumis.

Olenemata sellest, kas hoolitsete tuhandete külaliste või ühe patsiendi eest: saate oma jaoturile loota. Olge turvalised – igal pool ja igal ajal.

Dosaatorite andmed

Iga dosaator loeb

Faktid viivad kliendi rahuloluni

Kui palju paberit on patsientide tualettruumide dosaatorites alles? Kui sageli on täna sissepääsualal olevat käte desinfitseerimisvahendit kasutatud? Kas naiste tualeti kätekreemi dosaator vajab varsti uut akut? Millal viimati täideti kolmanda korruse meeste tualeti lõhna dosaatoreid?

Kõik hübriidtehnoloogiaga Hagleitneri dosaatorid pakuvad neile küsimustele vastuseid – ööpäevaringselt. Andmeid saab vaadata nutitelefonis, tahvelarvutis ja arvutis.

Kas külaliste tualettruumide dosaatorid peaks kätepaberit kiiresti või aeglaselt väljastama; käsitsi või kontaktivabalt? Kas LED peaks vilkuma või mitte?

Nii et hübriiddosaatorid mitte ainult ei edasta andmeid, vaid ka võtavad neid vastu: dosaatorit saab mugavalt nutitelefonis seadistada – XIBU rakenduse abil.

XIBU äpp

Kõik dosaatorid ühes käes

Piisab ühest pilgust nutitelefonile, et näha dosaatori andmeid: teavet täitetaseme, tarbimise, energiaseisundi ja teenindusnõuete kohta. Optimaalse ülevaate saamiseks saab majas olevad jaoturid määrata nende vastavatesse asukohtadesse.

Külaliste tualettruumide dosaatorid peaksid paberrätikud kiiresti väljastama; on ju neid tihedalt külastatud.

Vanadekodu dosaatorid peaksid väljastama kolm milliliitrit käte desinfitseerimisvahendit, sest see on tervisetundlik piirkond.

Dosaatori seadeid saab XIBU rakenduses individuaalselt reguleerida, olenevalt teie dosaatorite asukohast ja otstarbest.

Hagleitneri hügieeni portaal

Hügieeni haldamine ning teabe hankimine

Hagleitner koondab teie jaoks digitaalsed tööriistad veebis. See võimaldab teil

  • hallata oma hübriiddosaatoreid nutitelefoni, tahvelarvuti ja arvuti kaudu,
  • broneerida ettevõttele vastavad hügieenikursused ja
  • saada teavet aktuaalsete hügieeniteemade kohta.

XIBU disainer

Hagleitneri valik

Ühevärvilised

Mustriga

Eksklusiivselt disainifirmalt: saadaval on 18 valikut – mõned on ühevärvilised, mõned mustriga.

Minimaalne tellimiskogus: 20 tk (vastab 20 dosaatorile)
Tarneaeg: 4 nädalat

Valige rohkem kui 210 RAL-värvi vahel: kirkatest pastelseteni kuni silmapaistmatuteni.

Minimaalne tellimiskogus: 50 tk (vastab 50 dosaatorile)
Tarneaeg: 6 nädalat

Vesiprint teeb selle võimalikuks: olgu leopardi muster, pähklipuu, roheline marmor või kamuflaaž – vaevalt leidub mustrit, mida poleks olemas.

Minimaalne tellimiskogus: 50 tk (vastab 50 dosaatorile)
Tarneaeg: 6 nädalat

Täited

Sertifitseeritud ja ökoloogilised

Teie ja keskkonna huvides

Hagleitner mitte ainult ei arenda ja tooda kõiki dosaatoreid oma peakontoris Zell am Sees (Austria). Vaid ka kõik, mis Hagleitneri dosaatoritesse pannakse, toodetakse kohapeal. Valemid töötatakse välja ettevõttesiseses laboris, desinfitseerimis- ja kosmeetikatooted toodetakse ettevõttesiseses keemiatehases. Toodete kõrget kvaliteeti tõendavad paljud auhinnad ja sertifikaadid, sealhulgas EL ökomärgis, Austria ökomärgis, aga ka dermatoloogilised sertifikaadid. Hagleitneri desinfektsioonivahendid on täielikult hinnatud ja vastavad täielikult Euroopa biotsiidimäärusele.

Auhinnatud – meie täitepakid

Hagleitner doseerib ohutust. Seda kinnitavad ka järgmised kvaliteedimärgid

EU Ecolabel

Eco-label

EN ISO 13485

Euroopa ökomärgis

Austria kvaliteedimärk kinnitab jätkusuutlikkust ja kvaliteeti

Sertifitseeritud kvaliteedijuhtimine

Vaakumpakk

Tõeline kergekaallane

Vaakumpakk on 60 protsenti kergem kui tavalised seebitäite mahutid. Selle plastikust kest on vaid mõne mikromeetri paksune ja kaalub vaid 21 grammi.

Sihvakas ja sale

Kui vaakumpaki sisu tühjeneb, kahaneb kott umbes kümne protsendini oma esialgsest mahust. Tavaline prügikonteiner mahutab üle miljoni tühja vaakumpaki. Selle tulemusena tekib kuni 95 protsenti vähem jäätmeid kui võrreldavate toodete puhul.

Auhinnatud

Tänu patenteeritud vaakumtehnoloogiale ei saa sisu saastuda mikroobidega ega kuivada. Genfi innovatsiooniauhind omistati vaakumpaki väljatöötamisele.

Lihtne

Dosaatorite täitmine pole kunagi olnud lihtsam. Tänu värvi- ja sümbolikoodile on täidete segi ajamine minevik.