530179_530179-e-com-1a-7322541183008-eu

Tork Heavy-Duty Tööstuslik puhastuslapp lehtedes W4

Tork Heavy-Duty Tööstuslik puhastuslapp lehtedes W4

Tork Heavy-Duty Tööstuslik puhastuslapp lehtedes W4

54.12 (KM-ta) üks tk/rl

Out of stock

54.12 (KM-ta) üks tk/rl

Tootekood: 1530179 Kategooria: Brand: Tork Hulgipakendis: 4 RL Tallinna ladu: Laost otsasTartu ladu: Laos

Telli teavitus kui toode saabub lattu

Kirjeldus

Tööstusruumides on vaja vastupidavaid puhastuslappe, mis sobivad erinevate tööülesannete täitmiseks. Need heavy-duty puhastuslapid tulevad tõhusalt toime õli ja rasvaga, kaitstes samal ajal käsi kuumuse ja metallijäätmete eest. Edendage jätkusuutlikkust ja ühtaegu vähendage kulusid. Me oleme alates 2011. aastast vähendanud Tork exelCLEAN® materjaliga seotud CO2 heitkoguseid 28% võrra*, ja exelCLEAN® tehnoloogia vähendab lahusti kasutamist kuni 41% võrra. Nende lehthaaval väljastus vähendab jäätmeid ja pakend on tehtud ringlussevõetud materjalidest, et veelgi suurendada keskkonnahoidlikkust. *Essity ja IVL Svenska Miljöinstitutet poolt aprillis 2021 läbi viidud olelusringi analüüs
Eemaldate kergesti tõrksaid õli-, rasva- ja veeplekke tööstuslikes keskkondades ja säästate aega nende mitmeotstarbeliste puhastuslappidega.
Säästate raha, asendades kulukad rendilapid – need vastupidavad puhastuslapid sobivad korduvaks kasutamiseks.
Kaitske tootmisruumides käsi kuumuse ja metalliprügi eest nõudlikeks töödeks kavandatud vastupidavate puhastuslappide abil.
Vähendate kulusid ja aitate keskkonda, kasutades vähem lahusteid – meie exelCLEAN® lapid vähendavad lahusti kasutamist kuni 41% võrra.
Optimeerite tarbimist ja tekitate minimaalselt jäätmeid puhastuslappide ükshaaval väljastuse abil.
Parandage oma tegevuse jätkusuutlikkust – see tootepakend on valmistatud 100% ümbertöödeldud kiududest ja vähemalt 30% ulatuses ringlussevõetud plastist.
Lehe mõõdud: 41,5 x 35,5 cm. 105 lehte pakis, 4 pakki kastis.