1
2
3
4
5
6
8

GAUSIUM robot põrandapesumasin Phantas

GAUSIUM robot põrandapesumasin Phantas

GAUSIUM robot põrandapesumasin Phantas

13 990.00 (KM-ta) üks tk/rl

In stock

13 990.00 (KM-ta) üks tk/rl

SKU: 6PHANTAS Kategooria: Brand: Gausium Tallinna ladu: LaosTartu ladu: Laost otsas

Kirjeldus

Phantas on tehisintellektipõhine põrandapuhastusrobot, mis on mõeldud kasutamiseks väikese ja keskmise suurusega ärihoonetes, eelkõige kontorihoonetes. Sellesse on integreeritud neli puhastusrežiimi ja kõikvõimalikud
Gausiumi viimased tehnoloogilised läbimurded, et pakkuda suure jõudlusega ja kuluefektiivset kõik-ühes puhastuslahendust. Kompaktse konstruktsiooniga Phantast iseloomustab väga hea läbitavus, mis võimaldab puhastada ka kitsastest kohtadest, näiteks laua alt. Tõhusa servapuhastusvõimekusega tagab see maksimaalse põrandapinna puhastuse.
Tänu süvaõppele tuvastab Phantas erinevaid põrandatüüpe ja kohandab töörežiimi automaatselt, samuti suudab see tuvastada määrdumise ja käivitada automaatselt kohtpuhastuse*. Robot eristab ka takistuste tüüpe, et teha arukaid otsuseid nende vältimiseks.
Phantas on välja töötatud selleks, et vabastada inimtööjõudu ja vähendada maksimaalselt inimese sekkumise vajadust.
Dokkimisjaam ja IoT-ühenduvus tagavad Phantasele suurima autonoomsuse. Samal ajal saavad operaatorid kasutusmugava Gausiumi rakenduse abil juhtida põrandapuhastust mis tahes nutikate mobiilseadmete kaudu igal pool ja igal ajal.
Ülim mitmekülgsus ja kasutusmugavus muudavad Phantase kõigile kättesaadavaks tooteks – see on mõeldud teenima kõiki ja kõikjal.

Seotud tooted