Algus  
DYSON
COLUMBUS puhastus...
EUROPRODUCTS TOOTED
HAGLEITNER
KATRIN Pehmepaber...
Muud puhastusvahe...
PEVASTAR KÄTEPUHA...
Pehmepaber ja muu...
Prügikotid
Puhastustarvikud
TORK pehmepaber j...
VERMOP puhastusta...
Firmast
Ostujuhend
Tagasiside / Tellimus
Kontakt
Kasulikud lingid

Kontakt

       
Müügiosakond:      
Tellimuste vastuvõtt   6755450 tallinn@avera.ee
Merle Knut Võtmekliendihaldur 6755456 / 5215636 merle@avera.ee
Oliver Korjus Müügiesindaja Põhja-Eesti 53009846 oliver@avera.ee
Anu Kaal Müügiesindaja Lääne-Eesti 5108364 anu@avera.ee
Ingrid Rüütli Müügiesindaja Lõuna-Eesti 5241842 ingrid@avera.ee
Andres Prunn Müügiesindaja, Lääne ja Ida-Virumaal 5065824 andres@avera.ee
       
Kristo Valge Esindaja Järvamaal 5021460 kristo@kontorikuller.ee
(Läänemaa Kontorikuller OÜ)      
       
Reelika Seema Esindaja Saaremaal 5112616 reelika@uptrend.ee
(Uptrend Teenused OÜ)      
       
Logistika:      
Hannes Voomets Tallinna laojuht        
Maarek Sangla Autojuht-ekspediitor    
Toomas Viiksaar Autojuht-ekspediitor    
Erko Kivipõld Autojuht-ekspediitor    
Marko Vunk Autojuht-ekspediitor    
       
Tehnikaosakond:      
Erko Kivipõld Tehnik Põhja-Eestis  
Rasmus Jukk Tehnik Lõuna-Eestis 53483356 rasmus@avera.ee
       
Administratsioon:      
Piibe Piir Pearaamatupidaja 7366646 piibe@avera.ee
       
Juhatus:      
Erki Kull Tegevjuht, Juhatuse liige 6755458 erki@avera.ee
       
       
       
Nõukogu:      
Jüllo Siigur Nõukogu esimees    
Margus Ivask Nõukogu liige    
Väino Kull Nõukogu liige    
       
       
Tallinn Tartu    
Männiku tee 104 Ringtee 25    
11216, Tallinn 50105, Tartu    
6755450 7366646    
tallinn@avera.ee tartu@avera.ee    
 

 


Liitu meiega:
 

 0 kaupa
 Summa: 0.00 EUR

Hinnad ilma käibemaksuta.

Registreeri

 
  Osale KATRIN pabertoodete suvekampaanias.

Kõik uudised
 
- Saab vaadata pilti

Punane hind (näide: 19.95) tähistab uut toodet või sooduspakkumist.

 

   

 
 
noom