Algus  
DYSON
COLUMBUS puhastus...
EUROPRODUCTS paber
HAGLEITNER
KATRIN Pehmepaber...
Muud tooted
PEVASTAR KÄTEPUHA...
Prügikotid
Puhastuskeemia
Puhastustarvikud
TORK pehmepaber j...
VERMOP puhastusta...
Firmast
Ostujuhend
Tagasiside / Tellimus
Kontakt
Kasulikud lingid

Kontakt

 
    
Müügiosakond:   
Tellimuste vastuvõtt 6755450tallinn@avera.ee 
Merle Knut Müügijuht 6755456 / 5215636 merle@avera.ee 
Marko Vunk Müügiesindaja Põhja-Eesti 51926616 marko@avera.ee 
Anu Kaal Müügiesindaja Lääne-Eesti 5108364 anu@avera.ee 
Ingrid KullMüügiesindaja Lõuna-Eesti5241842ingrid@avera.ee 
Andres PrunnMüügiesindaja, Lääne ja Ida-Virumaal5065824andres@avera.ee 
    
Kristo ValgeEsindaja Järvamaal5021460kristo@kontorikuller.ee 
(Läänemaa Kontorikuller OÜ)   
    
Reelika SeemaEsindaja Saaremaal5112616reelika@uptrend.ee 
(Uptrend Teenused OÜ)   
    
Logistika ja Tehniline tugi:      
Oliver Korjus Osakonna Juhataja 53009846      
Hannes Voomets Tallinna laojuht        
Raili Vaadumäe Logistik        
Arlet Kurisoo Autojuht-Logistik        
Kuno Kaal Autojuht-logistik        
Toomas Viiksaar Autojuht-logistik    
Taimar Rebane Autojuht-logistik    
Rasmus Jukk Tehnik 53483356 rasmus@avera.ee 
Erko Kivipõld Tehnik   erko@avera.ee 
       
    
Administratsioon:   
Piibe PiirPearaamatupidaja7366646piibe@avera.ee 
    
Juhatus:   
Erki KullTegevjuht, Juhatuse liige6755458erki@avera.ee 
    
    
    
Nõukogu:   
Jüllo SiigurNõukogu esimees  
Margus IvaskNõukogu liige  
Väino KullNõukogu liige  
    
    
TallinnTartu  
Männiku tee 104Ringtee 25  
11216, Tallinn50105, Tartu  
67554507366646  
tallinn@avera.ee tartu@avera.ee   
  

 


Liitu meiega:
 

 0 kaupa
 Summa: 0.00 EUR

Hinnad ilma käibemaksuta.

Registreeri

 
  KATRIN toodete kevadkampaania.

Kõik uudised
 
- Saab vaadata pilti

Punane hind (näide: 19.95) tähistab uut toodet või sooduspakkumist.

 

   

 
 
noom